Podporte nás

Bonboniéra

Podporiť Transparency International Slovensko znamená zasadiť sa za lepšie Slovensko. Pridajte sa k tým, ktorí veria, že je našou osobnou zodpovednosťou niečo zmeniť.

Náš boj proti korupcii by sa nezaobišiel bez pomoci našich podporovateľov. Ak je Vám naša činnosť sympatická, pomôžte nám, prosím, prostredníctvom finančnej podpory, 2% z dane alebo inej formy podpory. Aj vďaka Vášmu daru budeme môcť naďalej robiť našu prácu odborne, nezávisle a pohotovo. Vážime si každý dar, akokoľvek malý alebo veľký.

Vaša podpora dokáže aj toto.

thank you 2


Transparency Klub
Najefektívnejšie nás môžete podporiť v boji proti korupcii prostredníctvom členstva v Transparency klube. Vďaka Vašej pravidelnej finančnej podpore budeme schopní si lepšie plánovať naše aktivity a dlhodobý rozvoj.
Podporte nás

Ak máte záujem podporiť nás bez členstva v Transparency klube, môžete prispieť tu:

Povedali o nás

orlovskyTransparency je pre spoločnosť niečo ako imunitný systém pre ľudský organizmus.V prípade ohrozenia spúšťa obrannú reakciu a mobilizuje zdroje na záchranupred istou skazou.

- Ján Orlovský, výkonný riaditeľ Nadácie otvorenej spoločnosti (OSF)

matus_0 „Transparency nám pomáha čítať, kde miznú naše peniaze

 - Matúš Kostolný, šéfredaktor denníka SME

drutarovsky„TIS náš inšpiruje zavádzať protikorupčné opatrenia, napríklad zverejňovanie materiálov pred zasadnutiami orgánov mesta. Primátor a poslanci cítia tlak na zodpovednejšie rozhodovanie. Zúžil sa priestor pre manipuláciu verejnosti.“

- Richard Drutarovský, aktivista, poslanec MsZ v Prešove

 
Print Friendly